Проекти, які знаходяться на стадії виконання

Частково  реалізовано 6 проектів (30,0% від затвердженого кошторису), в тому числі:

Капітальний ремонт дороги по пров. Шкільний (Піонерський),  смт. Білокуракине, Луганської області

Капітальний ремонт дороги по вул. Набережна  смт. Білокуракине, Луганської області

Капітальний ремонт дороги по вул. Кринична (Дімітрова)  смт. Білокуракине, Луганської області

Капітальний ремонт дороги по вул.Гагаріна  смт. Білокуракине, Луганської області

Капітальний ремонт дороги по вул.Енергетиків (Комунарів)  смт. Білокуракине, Луганської області

Капітальний ремонт дороги по пров. Жовтневому  смт. Білокуракине, Луганської області.

В рамках затверджених проектів  складено кошторисну документацію та закуплено матеріали для виконання капітального ремонту. Підрядна організація не встигла виконати запланований обсяг робіт через несприятливі погодні умови. Але укладено угоди з підрядною організацією за якими в 2017 році роботи буде виконано в повному обсязі.