Білокуракинська громада відібрана до участі в Проекті USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

9 лютого 2017 року  Білокуракинську громаду відвідав директор Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»  Патрік Рейдер. Разом з ним до нашої громади завітали його менеджери. В ході робочої зустрічі голова Білокуракинської  селищної територіальної громади Сірик Сергій Іванович розповів про можливості розвитку і проблемні питання в аграрній сфері громади.

Проект «Підтримка аграрного і сільського розвитку» – це проект, що реалізується Кімонікс в Україні. Метою проекту «Агросільрозвиток» є сприяння всеохоплюючому і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства і створення більш привабливих умов проживання в сільській місцевості України.