Святкування дня села Олексіївка

Дата: 03.10.2016 10:07

В ОЛЕКСІЇВЦІ ВІДПОЧИВАЛИ ВІД ДУШІ

Україна! Золота, чарівна сторона. Земля, рястом уквітчана, зелом закосичена. Скільки добрих і теплих слів вигадали люди, щоб висловити любов до краю, де вони народилися і живуть. Дорога серцю земля батьків і прадідів, оспівана в піснях народних, безмежні степи, зелені ліси і долини. Усе близьке і рідне, дороге кожному серцю. Адже найрідніший куточок той, де народився, звідки йде корінь славного нашого роду – це село.

Днями своє День народження відсвяткувало неймовірно затишне село Олексіївка. Цього дня напередодні святкового концерту відбулася зустріч, присвячена пам’яті спортсменів Білокуракинщини, які вже пішли у Вічність. Розпочав захід спеціаліст із питань освіти, культури та спорту Білокуракинської ОТГ А.М.Кривуля. Хвилиною мовчання вшанували спортсменів Білокуракинщини, яких, нажаль, вже немає серед нас, це: Васильченко П., Чорнуха М., Чорнуха С., Павленко О., Гвоздецький Б., Серебрянський М., Ткаченко Д., Заєць В., Вітер М., Зубарєв В., Чередніченко А., Проценко В., Моісейченко В., Полторацький В., Стародубцев В., Рудяшко А., Руденко М., Кадук В., Кошеленко Д., Земляний В., Руденко М., Кадук В., Кошеленко Д., Земляний В., Рєзніченко С., Федоренко В., Лисенко А., Клигін Я., Вірченко В., Шадрін О. ( смт Білокуракине); Саврас М., Мінчук М. (с.Просторне);Буряк М., Ромашенко М., Ромашенко В., Ромашенко О., Пономаренко О., Ромашенко Г., Реченко С., Гуртовий А., Гуртовий В. (с. Курячівка, с.Попівка); Єрємєєв О., Єрємєєв В., Пономаренко В., Фоменко О., Сидоренко О. (с.Павлівка); Сидоренко В., Сидоренко А., Головко В., Герасимов Ю. (с.Лозно-Олександрівка); Трокай В., Тимофіїв А., Топчій В., Щоткін О., Хожило О., Артеменко О. (с.Червоноармієць, с.Солідарне); Чеханацький А., Лященко О., Дронов О. (с.Тимошине); Бережний В., Миколаєнко М., Кравцов П., Нещерет Ю., Щербак В., Тримполець В. (с.Нещеретове); Бунчужний М., Роздайбіда М. (с.Олексіївка, с.Луб’янка, с.Заїківка); В’ялий В., Ківшар В., Ківшар І., Хрипун О., Марченко С., Косенко О., Літовка І. (с.Шапарськ); Костянніков В., Шипілов В., Биков П., Лісовий М., Шандрамайло Д., Трапезнік О. (с.Дем’янівка, с.Коноплянівка, с.Бунчуківка) та ін. Просимо вибачення, якщо когось не згадали. Все одно вони залишаться в пам’яті всіх, хто їх знав за життя. Потім відбулися дружні змагання команд ветеранів спорту «Білокуракине-Тимошине-Попівка» з «Олексіївка-Нещеретове-Заїківка», гра закінчилася з рахунком 1:0 на користь команди «Білокуракине-Тимошине-Попівка», особливо відзначився нападник М.О.Нехаєнко (який, до речі, й забив гол). Суддею змагань був О.М.Мартиненко.

І ось розпочинається урочиста частина заходу, ведучі С.Карпінський та Л.Ведмеденко вітають всіх присутніх. На святі були присутні почесні гості: голова Білокуракинської ОТГ С.І.Сірик, його заступник В.М.Носуля, депутат громади В.М.Носуля, в.о. старости Н.І.Хлапоніна. З вітальними словами вони звернулися до громади села, побажали миру і спокою кожному дому, добра та взаєморозуміння, любові та щастя, побільше радості та, звичайно, міцного здоров'я.

У ході святкового заходу подарунки та особливі слова привітання лунали на адресу наймолодших жителів села, це сім’ї Марини та Сергія Нехаєнків, Тетяни і Сергія Дубових, Дмитра і Юлії Заїк, Надії і Володимира Курдюкових, Віктора і Наталії Заїк та Юлії Забайрачної. Не забули згадати про ветеранів-старожилів: М.Є.Григоренко та М.Ф.Грицай. Подаруночки отримали й багатодітні сім’ї: Силкіних, Гніліченків, Нехаєнків, Агафонових та Кравцових. Привітали Л.А.Лубяну, яка в цьому році відзначає 10-ту річницю на посаді директора місцевої школи, слід сказати про вчителів, які більше 30-ти років працюють педагогами – В.О.Найдьонова, Л.Є.Єрисковська та С.І.Світлична; В.В.Силкіна, у якого теж професійний ювілей – він 15 років працює лісорубом; соціального працівника Л.І.Солоху, яка 18 років віддала своїй роботі, допомагаючи стареньким людям. Слова привітання висловили майстрині-вишивальниці О.М.Письменній, її творчі роботи прославили рідну Олексіївку на всю Україну. Вишиті яскравими кольорами картини, наволочки, українські рушники побували в м.Сватове, м.Луганськ, м.Старобільськ, м.Київ, м.Львів, а також в м.Сєверодонецьк. Вироби майстрині доводять, що рукоділля не підвладне ні часу, ні віку. Подякували й робітнику по благоустрою С.В.Ведмеденку та О.Б.Силкиній за приготування каші при будь-якій погоді. В Олексіївці є ще дитячий садочок під назвою «Соняшник», де про дітей піклуються добрі та чуйні вихователі М.М.Заїка та В.І.Кравцова. Мабуть, жодна людина не може обійтися без медичної допомоги, тож в селі за здоров’ям кожного жителя пильно слідкує К.І.Хмеленко, яку також привітали в честь свята. Звичайно, згадали тих, хто невтомно збагачує духовну скарбницю села, весь творчий колектив сільського Будинку культури на чолі з директором М.М.Олешко та бібліотекарем Т.В.Гончаренко, які дарують у святкові дні гарний настрій. Тож лунало багато гарних слів добрим та щирим людям, які так чи інакше своєю сумлінною працею зробили значний внесок у розвиток рідного куточка.

Свої вокальні обдарування під час концертного дійства продемонстрували співочий вокальний ансамбль «Черемшина», Д.Кравцова, К.Бунчужна, М.Олешко, Т.Гончаренко, В. Ментішинова, Н.Курдюкова, А.Хмеленко та ін. Також публіку розважали учні Олексіївської ЗОШ, які вразили своїми талантами глядачів. Звісно ж, без спонсорів, а саме голови Білокуракинської ОТГ С.І.Сірика, ТОВ «Курячівське» М.В.Клока, В.М.Світличного, О.М.Луб’яного, О.В.Кравцова, І.В.Світличного, О.А.Заїки, О.Г.Забайрачного та В.О.Кравцова було б важко організувати таке гуляння.

Весело та гамірно продовжилось свято до самої ночі. Тут знайшлись забави для учасників різного віку. День села виявилося справді надзвичайним, і тепла дружня атмосфера не залишала ні на хвилину.