Кубок громади з футзалу

У залі ДЮСШ відбулось спортивне свято. Воно розпочалось із нагородження призерів літнього чемпіонату громади з футболу кубками та медалями. Також кожна команда громади отримала по новому м’ячу. Нагороди отримали й кращі гравці чемпіонату: бомбардир Максим Ромашенко та воротар Дмитро Іванов.

По завершенню урочистої частини відбулись запеклі змагання за кубок громади з фут залу у двох групах. Так, у групі «А» перемогу здобула команда «Луб’янка», яка виграла у команди «Білокуракине» за різницею забитих і пропущених м’ячів. У групі «Б», обігравши всіх суперників перемогу здобула команда «Дем’янівка». Кращими гравцями при цьому були визнані Олексій Баган («Білокуракине») та Віктор Природа («Лизине»).