Районне свято аграріїв

Дата: 18.11.2016 08:54

Білокуракинщина – аграрний край, де землю обробляють найкращі люди, які своєю працею звеличують рідний край, чим заслуговують на шану.

Тож з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства України вшанували аграріїв Білокуракинщини. На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, керівники сільгосппідприємств та ін. Аграріїв привітало зі святом районне керівництво, яке вручило цінні подарунки та нагороди.

Так, державною Медаллю «За працю і звитягу» та Подякою голів райдержадміністрації, районної ради та селищної ради був нагороджений комбайнер ТОВ «Добродія-трейд» В.В.Кобзар. Урядовою «Подякою Прем’єр Міністра України» та Подякою голів райдержадміністрації, районної ради та селищної ради був нагороджений тракторист-машиніст ДП АПК «УкрАгроСтар» Р.О.Гончаров. Почесною грамотою Луганської облдержадміністрації за вагомі трудові досягнення, сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників сільського господарства нагороджені: керуючий Білокуракинським елеватором ПП СВФ «Агро» М.М.Віхров, завідуюча МТФ №2 СТОВ «Зоря» Н.П.Костенко, водій виробничого підрозділу «Лозне» ПАТ СВФ «Агротон» Г.В.Лінник, начальник виробничого підрозділу «Лозне» ПАТ СВФ «Агротон» О.Д.Панасенко, бухгалтер виробничого підрозділу «Україна» ПАТ СВФ «Агротон» Л.Д.Догадайло, тракторист-машиніст ДП АПК «УкрАгроСтар» Н.Ю.Сухоставський, директор СТОВ «Україна» М.Г.Лавренко. Подяками голів райдержадміністрації, районної ради та селищної ради за вагомі трудові досягнення, значний особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства були нагороджені: комбайнер СФГ «Вікторія-К» В.О.Батов, комбайнер СТОВ «Україна» О.О.Христенко, комбайнер ПСП «Дніпро» В.С.Бондаренко, комбайнер СТОВ «Весна» О.М.Коробка, комбайнер СТОВ «Ранок» О.І.Верецун, комбайнер ФГ «Лад» О.М.Химченко, водій СТОВ «Ранок» А.І.Шавернєв, водій СТОВ «Україна» А.М.Щербак, водій СТОВ «Роздольне» О.М.Пугач, механізатор ПСП «Дніпро» А.А.Міщенко, тракторист-машиніст ПрАТ СВФ «Агротон» В.А.Ковтун, механізатор СФГ «Вікторія-К» О.І.Мірошниченко, механізатор ТОВ «Калинівське» С.П.Шандра, механізатор СТОВ «Ранок» В.В.Журавльов, механізатор СТОВ «Птиця» О.С.Левченко, механізатор СФГ «Вікторія-К» В.В.Верецун, механізатор ТОВ «Добродія-трейд» Л.В.Грінченко, механізатор філії ПАТ «ДПЗКУ «Солідарненський елеватор» В.Ф.Шиба, механізатор ФГ «Донбасагро» О.С.Лунякін, механізатор СТОВ «Роздольне» А.Я.Лукавенко, механізатор СТОВ «Славутич» В.В.Боровенський, механізатор ФГ «Промінь» О.П.Медосенко, механізатор ПСП «Нива-7» І.І.Козленко, лікар ветеринарної медицини ТОВ «Білокуракинський тваринницький комплекс» М.М.Бармет, кормач ТОВ «Білокуракинський тваринницький комплекс» М.С.Камков, голова особистого селянського господарства с.Луб’янка В.І.Ковалевська, голова особистого селянського господарства с.Осикове Ю.В.Заїка, голова особистого селянського господарства с.Мирне М.О.Юрченко, голова ФГ «Родничок» А.П.Кваша, заступник директора по рослинництву СТОВ «Зоря» В.М.Путненко, головний інженер СТОВ МТС «Альянс» В.М.Фоменко, головний енергетик ТОВ «Добродія-трейд» В.І.Шестак, головний лікар ветеринарної медицини ТОВ «Білокуракинський тваринницький комплекс» О.В.Васильченко, майстер виробництва «Білокуракинський елеватор» ПП СВФ «Агро» О.О.Ромашенко, сторож філії ПАТ «ДПЗКУ «Солідарненський елеватор» О.С.Заволодько, головний економіст СТОВ МТС «Альянс» Л.А.Шовкун, апаратник обробки зерна ТОВ «Добродія-трейд» М.В.Фоменко, апаратник виробничих печей «Білокуракинський елеватор» ПП СВФ «Агро» І.І.Майстренко, майстер виробничого навчання ПАЛ №117 В.В.Роззувайло, голова профспілки ПАЛ №117 Ф.П.Головко, тракторист-машиніст ПАЛ №117 А.В.Скороход, робітник ФГ «Донбасагро» С.В.Нестеренко, начальник механізованого загону СТОВ «Птиця» Л.Г.Дяченко, водій ТОВ «Білокуракинський молокозавод» О.В.Корнієнко, голова ФГ «Промінь» В.Д.Лукавенко.

Всіх учасників тематичного свята музичними композиціями вітали аматори районного Будинку культури.