Білокуракинський селищний голова

Сірик Сергій Іванович

Вперше обраний Білокуракинським селищним головою на позачергових виборах  у 1996 році. Після цього він обирався  селищним головою на чергових виборах у 1998, 2002,  2006, 2010 та 2015 роках.      За вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області, вагомий особистий внесок у справу розвитку місцевого самоврядування, багаторічну працю, високий професіоналізм та активну життєву позицію Сірик С.І  був неодноразово нагороджений Листами Подяки Луганської обласної державної адміністрації, Луганської обласної ради Білокуракинської районної ради та районної адміністрації.

У 2006 році на території районної ради  за результатами голосування  Сірик С.І. був визнаний Людиною року. Завдяки його наполегливій праці Білокуракинська селищна рада неодноразово виборювала першість на кращий населений пункт з питань благоустрою.  В тому числі,  у 2009, 2012 роках   Білокуракинська селищна рада  визнана кращим населеним  пунктом по Луганській області, їй присуджено 1 місце в даній номінації.

Працюючи на посаді селищного голови, Сергій Іванович проявив себе висококваліфікованим керівником. Має високі організаторські здібності, чітко визначає  мету і пріоритети та оптимально організовує робочий процес.

У своїй роботі Сірик С.І.  підтримує  тісний  зв’язок з народними депутатами України, обласною та  районною радою та бере активну участь у громадському житті району.

На особливому контролі  селищного голови та депутатів ради  знаходяться ветерани війни. малозабезпечені та багатодітні сім'ї. Проводиться робота по забезпеченню їх твердим паливом, ремонту житла, надається матеріальна допомога на лікування, тощо.

У 2015 році Сірик Сергій Іванович активно проводив роботу щодо впровадження реформи місцевого самоврядування.  Білокуракинським селищним головою було ініційовано об'єднання сільських та селищних рад району в громаду. Завдяки вмілій організаційній роботі  Сірика С.І. була утворена Білокуракинська об'єднана територіальна громада, до складу якої увійшли 7 сільських та одна селищна ради. На сьогоднішній день населення Білокуракинської громади складає 13800 громадян.

Про авторитет  Сергія Івановича та довіру людей  говорить той факт, що на останніх виборах у 2015 році, коли на  посаду голови  об'єднаної територіальної громади балотувалося 5  кандидатів, на підтримку Сірика Сергія Івановича проголосувало 62% осіб, які  взяли участь у виборах.

Одним з основних напрямів роботи селищного голови  Сірика С.І. та селищної ради в цілому є забезпечення успішного розвитку об'єднаної територіальної громади, поліпшення життєвого рівня населення.

За період існування Білокуракинської . об'єднаної територіальної громади Сірик С.І. провів значну роботу, спрямовану на  розвиток, поліпшення благоустрою,  озеленення  та освітлення, населених пунктів, які увійшли до складу громади. Проведені суботники  з  наведення санітарного стану практично в  усіх селах, до цього  були залучені жителі сіл, депутатський корпус, керівники сільгосппідприємств, ін.. Проведені поточні ремонти об'єктів соціально-побутового та культурного  призначення, ведеться реконструкція вуличного освітлення з переведенням на енергозберігаюче обладнання та встановлення додаткових точок освітлення по смт.Білокуракине, селах Нещеретове, Паньківка, Цілуйкове, Шапарівка, Лизине. На території громади проведено поточний ремонт комунальних доріг   та доріг державної власності.

Селищним головою Сіриком С.І. проведена значна робота щодо залучення для Білокуракинської територіальної громади коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад . Були  виділені кошти  в сумі 14721,900грн.  на виконання таких  проектів формування інфраструктури Білокуракинської  об'єднаної територіальної громади , які були використані  для ремонту доріг та тротуарів, капітальний ремонт систем водопостачання по селах громади, придбання техніки для надання послуг населенню КП «Білокуракине-комунсервіс», тощо

Разом з тим проведена успішна робота щодо залучення  коштів на виконання заходів, що здійснювалися  за рахунок залишків коштів місцевих бюджеті  у сумі 2000,000 та були використані на капітальний ремонт дахів багатоквартирних житлових будинків смт.Білокуракине.